Aby dokonać zakupu należy wybrać jedną z poniższych możliwości:

 

1. Bezpośrednie złożenie zamówienia w salonie VERENTO we Wrocławiu.

Adres: ul. Sułowska 24 E, 51-180 Wrocław 
godziny otwarcia salonu:
Pn-Pt: 10.00-17.00
Sobota: Nieczynne

Szczególnie polecamy tę formę zakupu, ponieważ daje ona możliwość osobistego przetestowania łóżka oraz skorzystania z fachowej pomocy w doborze odpowiedniego materaca.

 

2. Telefoniczne złożenie zamówienia. 

Numer telefonu:  +48 884 377 653

Nasi konsultanci postarają się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Państwa pytania oraz doradzić w zakresie dopasowania odpowiednich materacy do Państwa indywidualnych potrzeb.

 

3. Złożenie zamówienia za pomocą poczty elektronicznej.

Email: info@lozkawodne.pl

Na maile odpowiadamy tak szybko jak to tylko możliwe. Tą drogą można się z nami kontaktować 24 godziny na dobę. Prosimy jednak o podanie aktualnego numeru telefonu, ułatwi to i przyspieszy realizację Państwa zamówienia. 

Formy płatności

Warunkiem przystąpienia do realizacji zamówienia jest wpłata zaliczki w wysokości minimum 30% wartości całego zamówienia. W tym celu należy skorzystać z jednej z poniższych opcji:

  • przelew bankowy (po wystawieniu faktury proforma)
  • gotówka w kasie salonu sprzedaży
  • istnieje również możliwość zakupu w systemie ratalnym (opcja dostępna będzie od 01.03.2011)

Pozostała część należności może zostać uregulowana gotówką w momencie montażu, bądź przelewem bankowym na 48h przed planowanym montażem.

Czas realizacji zamówienia

Od momentu złożenia zamówienia termin jego realizacji to średnio od 1 do 7 dni roboczych, w zależności od miejsca zamieszkania. Większość oferowanych przez nas łóżek wodnych jest dostępna „od ręki”. Jedynie łóżka o nietypowych wymiarach (np. 140x230cm) sprowadzane są na zamówienie. W takich przypadkach termin realizacji zamówienia może wydłużyć się do 14 dni. Również w przypadku zakupu łóżka wodnego z ramą, termin realizacji zamówienia może być nieco dłuższy, w zależności od wybranego modelu ramy (nie wszystkie modele ram posiadamy na magazynie).

 
cheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoessac longchamp pas cher