Dostawa i Montaż

 

Zapewniamy bezpłatną usługę dostawy i montażu pod wskazanym przez Państwa adresem na terenie całej Polski. Tylko profesjonalny montaż zapewnia wieloletnie i bezproblemowe użytkowanie łóżka wodnego. Za dostawę i montaż łóżka wodnego Verento, nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat! Ceny łóżek podane na stronie są już cenami końcowymi.

Przed zakupem wybranego przez Państwa zestawu, poinformujemy o jego dostępności i ewentualnym czasie oczekiwania (90% naszej oferty jest cały czas dostępne w naszym magazynie, niestandardowe wymiary sprowadzamy na zamówienie w terminie do 2 tygodni).W przypadku chęci zakupu łóżek wodnych Verento podajemy szacowany termin dostawy i montażu. W zależności od tego czy zakupione zostanie samo łóżko wodne, czy dodatkowo w komplecie będzie rama, czas oczekiwania wynosi od kilku dni do 5 tygodni, w zależności od producenta wybranej ramy.

Zawsze staramy się dostosować do wymagań klienta i wybrać dogodny dzień oraz godzinę na przeprowadzenie montażu. Na 2 dni przed umówionym terminem dostawy zadzwonimy aby o tym Państwu przypomnieć. Nasza wykwalifikowana załoga, szybko i sprawnie wykona zlecenie. Czas potrzebny na instalację łóżka wodnego Verento to 2-3h. Dzięki kilku prostym zabiegom stosowanym przez naszych montażystów nie muszą się Państwo martwić o rysy czy zabrudzenia na parkietach i wykładzinach. Po realizacji zamówienia, pozostawimy mieszkanie w należytej czystości.

 

 Verento to nie tylko rewelacyjne łóżka – to również profesjonalna załoga…

 
 
cheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoessac longchamp pas cher