Satysfakcja gwarantowana - przetestuj u siebie!

 

Jako jedyna firma w Polsce a prawdopodobnie i na świecie mamy dla Państwa niepowtarzalną ofertę. Większość naszych klientów nigdy wcześniej nie miała styczności z łóżkiem wodnym, nie wspominając o łóżkach wodnych nowej generacji jak łóżka Verento. Dlatego suchy tekst czy nawet sprawdzenie takiego łóżka u nas w salonie nie zawsze wystarcza do podjęcia decyzji o jego zakupie. I tutaj przychodzimy z pomocą...

Jako, że 94% naszych klientów jest absolutnie zadowolonych z zakupu naszych łóżek (pozostałe 6% nie poczuło ani poprawy ani pogorszenia jakości snu) oferujemy Państwu możliwość zakup łóżka wodnego bez ryzyka.
Jeżeli po zakupie łóżka Verento, nie będą Państwo zadowoleni z komfortu snu, odbierzemy osobiście łóżko i zwrócimy poniesiony koszt. Należy spełnić jedynie dwa warunki:

 1. Informacje o chęci zwrotu łóżka musimy otrzymać przed upływem 1 miesiąca od dnia instalacji. Jednakże demontaż nie może nastąpić wcześniej niż 2 tyg od momentu montażu łóżka wodnego. Jako, że łóżko wodne jest zupełnie innym podłożem do snu niż zdążyliśmy się przyzwyczaić przez lata, organizm potrzebuje standardowo 1-3 noce na aklimatyzacje do nowych warunków. Dlatego aby poczuć pełnię zalet nowoczesnych łóżek wodnych zalecamy okres użytkowania minimum 2 tygodnie – po tym czasie obiecujemy, że żadne inne łóżko nie będzie się mogło równać z łóżkiem wodnym Verento.
 2. Łóżka wodne aby służyć przez długie lata, wymagają poprawnej instalacji oraz delikatnego i profesjonalnego demontażu aby nie uszkodzić żadnego z elementów. Wykonać te usługi może jedynie wykwalifikowany montażysta. W przypadku rezygnacji z zakupu, zostaną Państwo obciążeni jedynie kwotą usługi demontażu, odbioru łóżka oraz preparatów uzdatniających wodę zużytych podczas montażu - w kwocie 499zl.

Warunki oferty Satysfakcja gwarantowana


 1. Każde łóżko wodne zakupione w firmie Verento objęte jest ofertą satysfakcja gwarantowana. Nie ma obowiązku sporządzania odrębnej umowy przy zakupie.
 2. Zakup łóżka wodnego Verento przebiega na zasadach ogólny opisanych w dziale Jak Kupić.
 3. Jedyną akceptowalną formą zgłoszenia chęci zwrotu łóżka jest fax, email bądź list polecony zawierający dokładne dane tele-adresowe w tym aktualny adres email oraz numer telefonu komórkowego (ewentualnie stacjonarnego).
 4. Łóżko wodne Verento musi być w takim samym stanie jak dostarczone, nie może nosić śladów uszkodzeń mechanicznych oraz zabrudzeń. Firma Verento zastrzega sobie prawo do potrącenia części kwoty podległej do zwrotu, jeżeli łóżko bądź jakikolwiek jego element będzie nosił ślady zużycia, uszkodzenia bądź zabrudzenia o wartość tego elementu.
 5. Okres użytkowania łóżka przed zgłoszeniem jego zwrotu nie może być krótszy niż 14 dni oraz dłuższy niż 30 dni.
 6. Od momentu zgłoszenia chęci zwrotu zakupionego łóżka wodnego, firma Verento zobowiązuje się w terminie do 30 dni (po wcześniejszym uzgodnieniu dogodnego terminu wykonania usługi z klientem) zdemontować kompletne łóżko wodne.
 7. Zwrot zapłaconej kwoty za zakupione łóżko nastąpi w terminie do 2 tygodni od momentu demontażu łóżka wodnego Verento z potrąceniem kwoty w wysokości 499zł za usługę demontażu oraz transportu łóżka wodnego do magazynu firmy oraz preparatów uzdatniających wodę zużytych podczas montażu.
 8. Kwota za usługę transportu oraz demontażu jest jednakowa dla klientów na terenie całej Polski.
 9. Klienci poza granicami Polski wyrażający ewentualną chęć skorzystania z Oferty Satysfakcja gwarantowana, powinni skontaktować się z naszym personelem w celu uzgodnienia indywidualnych warunków takiej oferty.

 

 
cheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoessac longchamp pas cher